Ogólnopolskie Zawody Spinningowe Kleń Wkry 2018 – relacja

Kleń Wkry 2018 - statystyka:

Liczba zawodników: 197
Złowionych kleni 10
Złowionych jazi 3
Złowionych okoni 68
Łączna liczba ryb 81
Najdłuższa ryba 51,5 (kleń)

Niemal wszystko zostało już napisane na temat tegorocznej edycji w regionalnej jak i ogólnopolskiej prasie oraz powiedziane na łamach miejscowego radia lub telewizji. Nam jedynie pozostaje w kilku słowach podsumować Klenia Wkry 2018...

  • 200 zawodników z całej Polski.
  • Jeszcze większa pula nagród.
  • Kolejny raz sami zawodnicy stworzyli niesamowitą atmosferę  zawodów pokazując, że ponad rywalizacją i chęcią zdobywania nagród jest koleżeństwo, uczciwość oraz zdrowy duch współzawodnictwa.
  • W ciągu dwóch dni, niemal 200 zawodników dokonało wpisowego, tym samym zamykając listę zawodów jeszcze przed końcem 2017 roku.
  • Trzy klenie powyżej 50cm dały najlepszym wędkarzom trzy miejsca na podium!
  • Jako współorganizatorzy doświadczyliśmy niesamowitej życzliwości i pomoc nie tylko od naszych znajomych z którymi na co dzień się spotykamy, ale również od tych, którzy jako zawodnicy przejechali ponad 300km i dołożyli do zawodów mega dużo zaangażowania i pracy! Bez tych wszystkich osób niełatwe byłoby zorganizowanie Klenia Wkry - z całego serca dziękujemy!
  • Pierwszy raz cześć pieniędzy pochodzących z wpisowego w porozumieniu z Zarządem Okręgu Ciechanowskiego - przekazaliśmy na dwutygodniowy Obóz Wędkarski dla Dzieci i Młodzieży organizowany przez ZOC. Mamy nadzieję, że tak szczytny cel, jakim jest promocja dalekowzrocznego wędkarstwa  wśród najmłodszych, wpisze się nie tylko w nasz harmonogram zawodów, ale również innych imprez na terenie Polski...

Pozostaje nam jedynie raz jeszcze z całego serca podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji IV edycji Klenia Wkry oraz sponsorom i patronom medialnym za ogromne wsparcie, bez jakiego niemal niemożliwe byłoby stworzenie jednej z największych imprez wędkarskich w Polsce!

Wyniki:

  1. Dębowski Grzegorz – 1200 pkt – I miejsce, najdłuższy kleń

  2. Dobaczewski Bartłomiej – 1152 pkt. - II miejsce

  3. Gwardiak Piotr – 1150 pkt. – III miejsce

  4. Chmieliński Marcin – 695 pkt.
  5. Wzorek Marcin – 655 pkt.
  6. Wawrzyniak Władysłąw – 400 pkt.
  7. Półtorak Marcin – 300 pkt.
  8. Czerwiński Piotr – 260 pkt. – najdłuższy jaź – 38,2mm
  9. Kostka Jarosław – 250 pkt. – 9 miejsce ex equo
  10. Niewiński Mariusz – 250 pkt.- 9 miejsce ex equo
  11. Bomba Marcin – 205 pkt.
  12. Romanchuk Oleksandr – 199 pkt.
  13. Jurusik Mateusz – 160 pkt.
  14. Kania Emil – 124 pkt. - najdłuższy okoń - 34 cm , 13 miejsce
  15. Woźniak Artur – 120 pkt.
  16. Białczak Artur – 80 pkt.
  17. Sobotka Krzysztof – 79 pkt.
  18. Rejniak Mariusz – 73 pkt.
  19. Mazur Wojciech – 65 pkt.
  20. Waszkiewicz Mariusz – 51 pkt.
  21. Ciszewski Maciej – 38 pkt.
  22. Żuchowski Piotr – 37 pkt.
  23. Borowski Dariusz – 32 pkt.
  24. Blandziński Mariusz – 31 pkt.
  25. Prudło Łukasz – 31 pkt.
  26. Gładkowski Marcin – 30 pkt.
  27. Majchrzak Adam – 26 pkt.
  28. Jabaji Saturnin – 24 pkt.
  29. Wojtachnio Wojciech – 23 pkt.
  30. Szkiłońdź Leszek – 22 pkt.
  31. Markiewicz Wojciech – 22 pkt.
  32. Kędziora Łukasz – 22 pkt.
  33. Bałtrukiewicz Łukasz – 22 pkt.
  34. Rupniewski Mateusz – 21 pkt.
  35. Wilk Maciej – 21 pkt.
  36. Komorowski Rafał – 21 pkt.
  37. Hajn Tomasz – 21 pkt.
  38. Grzelak Kamil – 21 pkt.
  39. Walicki Arkadiusz – 21 pkt.
  40. Wiliński Łukasz – 20 pkt.
  41. Mackiewicz Tadeusz – 19 pkt.
  42. Chojnacki Robert – 19 pkt.
  43. Uściński Bartosz – 19 pkt.
  44. Jakubiak Przemysław – 19 pkt.
  45. Bryliński Olaf – 19 pkt.
  46. Hagowski Arkadiusz – 18 pkt.
  47. Basa Grzegorz – 18 pkt.
  48. Mackiewicz Marcin
  49. Pisarski Przemysław
  50. Ryczywolski Wojciech
  51. Kamiński Tomasz
  52. Szczawiński Sebastian
  53. Krzywicki Mateusz
  54. Cabała Remigiusz
  55. Szymański Maciej
  56. Zieliński Łukasz
  57. Kędzierawski Robert
  58. Bońkowski Krzysztof
  59. Andryśkiewicz Zbigniew
  60. Kaczmarek Łukasz
  61. Banach Jarosław
  62. Tomkiewicz Wiesław
  63. Błaszkiewicz Mariusz
  64. Łapka Grzegorz
  65. Zacharek Marcin
  66. Żaczek Marcin
  67. Paśnicki Paweł
  68. Cegła Marcin
  69. Zając Grzegorz
  70. Gutowski Olin
  71. Dudar Ireneusz
  72. Łapiński Adam
  73. Baraszko Cezary
  74. Rybnik Paweł
  75. Łukaszuk Robert
  76. Knyszewski Marek
  77. Żukowski Andrzej
  78. Wiśniewolski Kornel
  79. Wasko Artur
  80. Czekalski Daniel
  81. Kaim Tomasz
  82. Maciejewski Remigiusz
  83. Andraszyk Przemysław
  84. Morkowski Maciej
  85. Knyszewski Mariusz
  86. Kalisiak Michał
  87. Jóźwiak Łukasz
  88. Jóźwiak Maciej
  89. Luba Tomasz
  90. Bochenko dariusz
  91. Sokół Tomasz
  92. Zaremba Daniel
  93. Karwowski Krystian
  94. Laszewski Paweł
  95. Michalczyk Piotr
  96. Gula Sebastian
  97. Kuryło Krzysztof
  98. Kuryło Miłosz
  99. Sobolewski Adam
  100. Szyperski Michał
  101. Bieniak Paweł
  102. Jaroch Sławomir
  103. Nalewaj Norbert
  104. Mergalski kamil
  105. Lićwinko Tomasz
  106. Krzyżewski Ireneusz
  107. Zdancewicz Karol
  108. Biliński Damian
  109. Bednarz Andrzej
  110. Wasiluk Andrzej
  111. Lewandowski Lech
  112. Szymanek Mirosław
  113. Grochowiecki Jakub
  114. Napiórkowski Wojciech
  115. Pogorzelski Paweł
  116. Niewiarowski Łukasz
  117. Pierzyński Łukasz
  118. Toborek Artur
  119. Subda Daniel
  120. Harke Rafał
  121. Gzocha Marcin
  122. Grobelny Grzegorz
  123. Małecki Maciej
  124. Borowski Karol
  125. Kaczurak Artur
  126. Wysocki Piotr
  127. Midak Łukasz
  128. Kostrzewiński Łykasz
  129. Wolski Piotr
  130. Bereza Michał
  131. Wawryniuk Łukasz
  132. Olędzki Adam
  133. Bogucki Kazimierz
  134. Rutkowski Marcin
  135. Połeć Michał
  136. Musiał Mariusz
  137. Frelik Marek
  138. Frelik Tomasz
  139. Charzyński Marek
  140. Stolarski Łukasz
  141. Wawrzyński Łukasz
  142. Prokop Mateusz
  143. Prokop Marek
  144. Sekita Mateusz
  145. Malecki Hubert
  146. Urbański Jacek
  147. Gajewski Tomasz
  148. Marciniak Michał
  149. Kardynalczyk Jakub
  150. Chrzanowski Piotr
  151. Urban Kamil Paweł
  152. Kisieliński Krzysztof
  153. Lorenc Adam
  154. Kowalski Łukasz
  155. Grzeszczyk Jacek
  156. Piesowicz Tomasz
  157. Ziółkowski Marek
  158. Drzazgowski Michał
  159. Kowalewski Adam
  160. Urawski Sebastian
  161. Świder Daniel
  162. Olszewski Marcin
  163. Oporski Mariusz
  164. Pawłowski Piotr
  165. Gryz Michał
  166. Tokarski Rafał
  167. Derlatka Rafał
  168. Nowak Tomasz
  169. Robakiewicz Marcin
  170. Cichocki Łukasz
  171. Urbański Adrian
  172. Węgorowski Grzegorz
  173. Wnuk Robert
  174. Bartniczuk Marcin
  175. Gańko Mirosław
  176. Wasek Grzegorz
  177. Światłoń Rafał
  178. Żak Krzysztof
  179. Kajciński Grzegorz
  180. Gajewski Piotr
  181. Antosik Piotr
  182. Gąsecki Marcin
  183. Krysiński Marcin
  184. Sasin Kamil
  185. Tyszkiewicz Sławomir
  186. Piechocki Piotr
  187. Brzezik Maciej
  188. Pladzyk Artur
  189. Kruszewski Robert
  190. Karpiński Michał
  191. Maciejewski Andrzej
  192. Wasilewski Paweł
  193. Szwarc Krzysztof
  194. Pisarski Jan
  195. Piekut Mariusz
  196. Kaczanowski Piotr
  197. Kozłowski Łukasz

Galeria Zdjęć - fot. Jacek Wardzyński

Video Relacja TVMazovia.pl

Relacja Radio Płoński

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.