Otwarte Ogólnopolskie Zawody Spinningowe “Kleń Wkry 2019”

V Otwarte Ogólnopolskie Zawody Spinningowe

"Kleń Wkry 2019" - 20.04.2019

Organizator Portal Wkra-Fishing.pl i Koło PZW Nowe Miasto

Zapraszamy na Otwarte Ogólnopolskie Zawody Spinningowe "Kleń Wkry 2019", nad  rzekę  Wkrę do miejscowości Joniec w okolicach mostu drogowego w dniu 20.04.2019 - sobota.

Maksymalna liczba zawodników wynosi 100 osób, po jej osiągnięciu lista zostaje zamknięta. Zastrzegamy sobie prawo do jej zwiększenia. Jedyną podstawą do wpisania zawodnika na listę startową jest dokonanie przez niego przelewu. Organizator nie prowadzi rezerwacji miejsc bez dokonania przelewu.

Zawodnicy nie posiadający zezwoleń na połów w Okręgu Ciechanowskim lub porozumień, zobowiązani są do opłacenie składki jednodniowej w Okręgu Ciechanowskim na dzień zawodów: http://www.pzw.org.pl

Program dnia:

7.00 - "Śniadanie Mistrzów", wydawanie kart startowych oraz „starterów”
7:30 - oficjalne przywitanie oraz przedstawienie obowiązujących zasad zawodów
8:00 - rozpoczęcie łowienia (7h)
15:00 -  koniec łowienia, rozpoczęcie wydawania ciepłych posiłków oraz napoi bezalkoholowych.
15.20 - powrót  wszystkich uczestników do punku zbiórki - zdanie kart startowych

16.00 - podsumowanie wyników oraz wręczenie pucharów oraz nagród

Regulamin i opłaty:

Wpisowe wynosi 100,-PLN od osoby i jest ostatecznym potwierdzeniem zapisu na zawody.

KONIEC ZAPISÓW

..........................

Osoby nieobecne na zawodach nie otrzymają zwrotu wpisowego.

1. Kwota ta przeznaczona jest na posiłek oraz nagrody.
2. Liczba zawodników ograniczona jest do 100 osób. Zastrzegamy sobie prawo do jej zwiększenia.
3. Na listę startową wpisywani są tylko i wyłącznie zawodnicy, którzy dokonali przelewu. O wpisaniu na listę startową decyduje kolejność zaksięgowania na koncie organizatora. Jedna osoba może dokonać jednorazowo przelewu w imieniu kilku zawodników, podając koniecznie w tytule przelewu poszczególne Imiona oraz Nazwiska...
4. Nie obowiązują zapisy bez dokonania przelewu,
5. Przelew jest jedynym potwierdzeniem uczestnictwa w imprezie.
6. Lista zawodników będzie aktualizowana na stronach Wkra-Fishing tylko raz w tygodniu do momentu, gdy nie zostanie osiągnięta maksymalna liczba startujących – 100 osób. Zastrzegamy sobie prawo do jej zwiększenia.
7. Każdy z uczestników, musi posiadać kartę wędkarską.
8. Zawody rozgrywane będą na odcinku rzeki, które wyznaczą: stopień wodny we wsi Sochocin oraz grobel (stopień/spiętrzenie) poniżej mostu w Borkowie, włącznie z 100m odcinkiem poniżej grobli. Punkty te wyznaczają strefę w której będzie można łowić ryby z wyłączonym zgodnie z regulaminem PZW Okręgu Ciechanowskiego odcinkiem między mostem w Bolęcinie, a tamą MEW.
9. Zawody odbywają się na żywej rybie, obowiązuje zakaz zabierania ryb, grożący dyskwalifikacją.
10. Gatunkami punktowanymi są: Kleń, Jaź i Okoń zgodnie z poniższymi zasadami:

• Kleń 100 pkt za wymiar + 50 pkt za każdy centymetr
• Jaź 80 pkt za wymiar + 20 pkt za każdy centymetr
• Okoń 1 pkt. za każdy centymetr

11. Wymiary ochronne ryb zgłaszanych: Kleń, Jaź od 30cm; Okoń od 18cm
12. Puchary otrzyma trzech najlepszych zawodników
13. Dodatkowy puchar/statuetka dla łowcy największego Klenia zawodów
14. Dodatkowy puchar/statuetka dla łowcy największego Okonia zawodów
15. Dodatkowy puchar/statuetka dla łowcy największego Jazia zawodów
16. Prawo startu mają tylko osoby pełnoletnie
17. Dozwolone będzie poruszanie się samochodem w czasie zawodów w wyznaczonej strefie w jakiej będą odbywały się zawody.
18. Możliwość łowienia po obu stronach rzeki
19. Możliwość brodzenia w woderach lub spodniobutach
20. Ze względu na złe warunki pogodowe lub stan wody, zawody mogą być odwołane lub przeniesione na inny termin.
21. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
22. Zawodnicy biorący udział w zawodach wyrażają jednocześnie zgodę na wykorzystanie zdjęć i filmów z ich wizerunkiem na stronach internetowych i czasopismach w formie foto-video relacji z zawodów.

REGULAMIN ZAWODÓW

Relacja - Kleń Wkry 2018

Video Relacja - Kleń Wkry 2018 na Hooka.tv

Relacja - Kleń Wkry 2017

Video Relacja Kleń Wkry 207 na Hooka.tv

Relacja - Kleń Wkry 2016

Video Relacja - Kleń Wkry 2016

Foto Relacja - Kleń Wkry 2015

Video Relacja - Kleń Wkry 2015

Serdecznie Zapraszamy
Radosław Witólski
kom.790-023-894
mail: wkra@wkrafishing.pl


Firmy Wspierające Zawody:

Patroni Medialni

 

 


MIEJSCE ZBIÓRKI


Wyznaczona Strefa Zawodów


Początek - Stopień wodny powyżej Mostu Drogowego w Sochocinie - łowienie od stopnia w dół rzeki

 


 

Koniec - Most Drogowy we wsi Borkowo + 300-400 m poniżej niego dp starej grobli.

  1. Zawody rozgrywane będą na odcinku rzeki, które wyznaczą: stopień wodny we wsi Sochocin oraz grobel (stopień/spiętrzenie) poniżej mostu w Borkowie, włącznie z 100m odcinkiem poniżej grobli. Punkty te wyznaczają strefę w której będzie można łowić ryby z wyłączonym zgodnie z regulaminem PZW Okręgu Ciechanowskiego odcinkiem między mostem w Bolęcinie, a tamą MEW.
  2. Zawodnicy mogą dowolnie poruszać  po obu brzegach przemieszczając się w górę i w dół rzeki.
  3. Dopuszcza się poruszanie autem po wyznaczonej strefie zawodów.

WIĘCEJ W: REGULAMINIE

............................

 

OSTATECZNA LISTA ZAWODNIKÓW:

 

  1. Adam Ćwikowski
  2. Adam Jelonek
  3. Adam Lorenc
  4. Adam Łapiński
  5. Adam Szczodrowski
  6. Andrzej Kożuch
  7. Andrzej Maciejewski
  8. Anna Gradziuk
  9. Antoni Osuch
  10. Arkadiusz Nowacki
  11. Arkadiusz Wideński
  12. Artur Białczak
  13. Artur Wasko
  14. Artur Woźniak
  15. Bartek Uściński
  16. Bartłomiej Dobaczewski
  17. Bartłomiej Sabalski
  18. Bartosz Kołtuński
  19. Cezary Baraszko
  20. Damian Romaniuk
  21. Daniel Czekalski
  22. Daniel Smółka
  23. Daniel Szlacheta
  24. Daniel Świder
  25. Daniel Zaremba
  26. Daniel Zawadzki
  27. Dariusz Bochenko.
  28. Dariusz Borowski
  29. Dariusz Gromek
  30. Dawid Kosiorek
  31. Emil Kania
  32. Grzegorz Dębowski
  33. Grzegorz Grobelny
  34. Grzegorz Łapka
  35. Grzegorz Niewęgrzynek
  36. Grzegorz Wasek
  37. Grzegorz Zając
  38. Henryk Smardzewski
  39. Hubert Kałucki
  40. Ireneusz Dudar
  41. Jakub Kardynalczyk
  42. Jakub Królak
  43. Jarosław Pytlarczyk
  44. Jarosław Szkop
  45. Jerzy Grabowski
  46. Julian Dudała
  47. Kamil Konopka
  48. Kamil Rurka
  49. Kamil Woźniak
  50. Karol Borowski
  51. Karol Przesmycki
  52. Kazimierz Bogucki
  53. Kornel Wiśniewolski
  54. Krystian Karwowski
  55. Krzysztof Szwarc
  56. Łukasz  Wiliński
  57. Łukasz Jóźwiak
  58. Łukasz Kaczmarek
  59. Łukasz Kanclerz
  60. Łukasz Malczyk
  61. Łukasz Martyński
  62. Łukasz Niewiarowski
  63. Łukasz Sierakowski
  64. Łukasz Tałałaj
  65. Łukasz Urbański
  66. Maciej Bratkowski
  67. Maciej Ciszewski
  68. Maciej Jóźwiak
  69. Maciej Małecki
  70. Maciej Morkowski
  71. Marcin Bomba
  72. Marcin Chmieliński
  73. Marcin Gąsecki
  74. Marcin Gładkowski
  75. Marcin Gzocha
  76. Marcin Kaźmirowski
  77. Marcin Kuta
  78. Marcin Rochalski
  79. Marcin Rutkowski
  80. Marcin Siemieniuk
  81. Marcin Wzorek
  82. Marcin Zacharek
  83. Marcin Żaczek
  84. Marek Knyszewski
  85. Marek Prokop
  86. Marek Szatyłowicz
  87. Marek Ziółkowski
  88. Mariusz Knyszewski
  89. Mariusz Musiał
  90. Mariusz Oporski
  91. Mariusz Szewczyk
  92. Mateusz Majewski
  93. Mateusz Prokop
  94. Mateusz Rupniewski
  95. Michal Mancewicz
  96. Michał Bereza
  97. Michał Kalisiak
  98. Michał Karpiński
  99. Michał Marciniak
  100. Michał Mazurek
  101. Michał Połeć
  102. Mirosław Szymanek
  103. Norbert Łopuchin
  104. Oleksandr Romanchuk
  105. Patryk Pikulski
  106. Patryk Rutkowski
  107. Paweł Baraśkiewicz
  108. Paweł Bieniak
  109. Paweł Laszewski
  110. Paweł Paśnicki
  111. Paweł Piotrowski
  112. Paweł Piotrowski
  113. Paweł Pogorzelski
  114. Paweł Pyrzyński
  115. Paweł Rybnik
  116. Paweł Szulak
  117. Piotr Adamski
  118. Piotr Antosik
  119. Piotr Banaszewski
  120. Piotr Chrzanowski
  121. Piotr Czerwiński
  122. Piotr Michalczyk
  123. Piotr Noga
  124. Piotr Pawłowski
  125. Piotr Przanowski
  126. Piotr Seroczyński
  127. Piotr Wilczenty
  128. Piotr Żuchowski
  129. Przemek Andraszyk
  130. Przemysław Jakubiak
  131. Przemysław Olejniczak
  132. Radosław Banach
  133. Rafał Sadowski
  134. Remigiusz Jan Cabała
  135. Remigiusz Maciejewski
  136. Robert Chojnacki
  137. Robert Drabik
  138. Robert Karpiński
  139. Robert Kruszewski
  140. Robert Olbryś
  141. Roman Galiński
  142. Roman Gradziuk
  143. Roman Żakowski
  144. Saturnin Jabaji
  145. Sebastian Gula
  146. Seweryn Modzelewski
  147. Sławomir Jaroch
  148. Sławomir Prokop
  149. Tadeusz Maćkiewicz
  150. Tomasz Fabiańczuk
  151. Tomasz Figurski
  152. Tomasz Górny
  153. Tomasz Kołakowski
  154. Tomasz Kwas
  155. Tomasz Nowak
  156. Tomasz Piesowicz
  157. Tomasz Pietruczuk
  158. Tomasz Sokół
  159. Tomasz Szanter
  160. Wiesław Szulejewski
  161. Wiesław Tomkiewicz
  162. Mariusz Śmich
  163. Piotr Śmich
  164. Jacek Śmich
  165. Karol Majek
  166. Wojciech Markiewicz
  167. Wojciech Mazur
  168. Wojciech Napiórkowski
  169. Wojciech Ryczywolski
  170. Wojciech Szortyka
  171. Wojciech Wojtachnio
  172. Wojtek Marcyaniuk
  173. Zbigniew Andryśkiewicz
  174. Zbigniew Lis
  175. Zenon Szulejewski
  176. *Jan Pisarski
  177. *Kamil Piekut
  178. *Mariusz Piekut
  179. *NM
  180. *NM
  181. *NM
  182. *Piotr Woliński

..................

Sponsorzy:

  1. Team Shimano
  2. Team Shimano
  3. Team Mikado
  4. Team Mikado
  5. Centrum Wędkarstwa Warszawa
  6. Centrum Wędkarstwa Warszawa
  7. Team SpinMad
  8. Team SpinMad
  9. Team Mepps
  10. Team Mepps
  11. Team Siek-M
  12. Team Siek-M
  13. Team R-Kom
  14. Team R-Kom
  15. Team Kornel Słaby
  16. Team Kornel Słaby
  17. Team X-Fish
  18. Team X-Fish
  19. Team Fishing Store
  20. Team Fishing Store

 

..................

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.