Spinningowa Szkółka Wędkarska vol. 2 – Relacja

Spinningowa Szkółka Wędkarska vol. 2 - Relacja

W poniedziałek 17 marca odbyło się drugie tegoroczne spotkanie Spinningowej Szkółki Wędkarskiej, zorganizowane wspólnie z Kołem PZW Nowe Miasto, firmą Daiwa Poland oraz Zespołem Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście.

Tym razem na trzygodzinne szkolenie przybyło kilku nowych, młodych adeptów wędkarstwa, kSpinningowa Szkolka Wedkarska vol.210tórzy uczyli się m.in. doboru wędzisk oraz przynęt pod konkretny już gatunek poławianych ryb, praktycznego wiązania różnych węzłów oraz etyki wędkarskiej. Cieszy frekwencja, szczególnie w dobie wszędobylskich komputerów, tabletów itp. W przerwie odbyła się ciekawa projekcja filmów wędkarskich, promujących traktowanie wędkarstwa jako zabawy i sportu. Szkółka tradycyjnie zakończyła się miniturniejem, w którym nagrodami były akcesoria Daiwy.
Już dziś zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież na trzecią odsłonę szkółki. Tym razem spotkamy się w kwietniu, już nad wodami Zalewu Nowomiejskiego, więc Szanowni Uczestnicy Szkółki - szykujcie spinningi. Oczywiście próbujcie je tak uzbroić, jak Was uczyliśmy. Mamy nadzieję, że ta "nauka nie pójdzie w las"! Więcej zdjęć można zobaczyć w GALERII.

Lista uczestników marcowej szkółki:
 
1. Weronika Kowalska
2. Weronika Porkuszewska
3. Kuba Nowaliński
4. Mateusz Wróblewski
5. Kacper Wardzyński
6. Damian Tetfajer
7. Wojciech Zaręba
8. Maciej Wardzyński
9. Szymon Ogroński
10. Krystian Zieliński
11. Igor Skarżycki
12. Dominik Kocimski
13. Kacper Czarnecki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.